Torba zakupowa
jest pusta

Regulamin


Regulamin stanowi podstawę prawną, która określa zasady korzystania z Galerii Internetowej galeriaslubna.com. Korzystanie z Galerii oznacza akceptację niniejszego Regulaminu przez wszystkich Użytkowników. Regulamin ma charakter umowy pomiędzy właścicielem serwisu galeriaslubna.com, a Użytkownikami korzystającymi z jej usług.

I. Warunki korzystania z Galerii Ekskluzywnej Biżuterii Ślubnej SENSO.

1. Zamawiającymi w Galerii mogą być osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z serwisu wyłącznie pod nadzorem rodziców lub prawnego opiekuna, ponoszącego pełną odpowiedzialność za wszystkie zobowiązania wynikające z korzystania z usług Galerii.
2. Użytkownik jest odpowiedzialny za podanie podczas rejestracji prawidłowych danych osobowych.

II. Ochrona danych osobowych

1. Dane osobowe umieszczone przez Użytkownika w Galerii będą przetwarzane zgodnie z prawem polskim i Ustawą o Ochronie Danych Osobowych.
2. Klient, Użytkownik rejestrując się w galeriaslubna.com wyraża zgodę na zbieranie i przetwarzanie jego danych osobowych w celu rejestracji, obsługi transakcji, polepszenia jakości usług, a także w celach statystycznych i marketingowych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997roku (Dz. U. Nr 133 poz.883).
3. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, ich aktualizacji lub usunięcia z bazy.
4. Dane wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówień, lub w przypadku osób, które wyraziły chęć otrzymywania newslettera, do informowania o nowościach w galerii, promocjach, itp. W każdej chwili można zrezygnować z chęci otrzymywania takich informacji.

III. Zasady zakupów

1. Ceny towarów podane w Galerii są cenami brutto i zawierają podatek VAT, nie zawierają jednak kosztów przesyłki. Koszty te, doliczane zostają do zamówienia.  Przesyłki realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, przesyłką rejestrowaną priorytetową.
2. Umowa kupna – sprzedaży zostaje zawarta w momencie potwierdzenia przez Kupującego chęci nabycia towaru.
3. Klient otrzymuje mailem potwierdzenie złożonego zamówienia.
4. Klient dokonuje zapłaty za towar w terminie do 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia (jeśli wpłata nie jest możliwa w tym czasie, bardzo prosimy o kontakt mailowy).
W przypadku braku informacji i wpłaty, po wyznaczonym wyżej terminie, produkt wystawiony jest ponownie na sprzedaż.
5. Jedyną formą płatności w galeriaslubna.com jest przedpłata na konto.

IV. Dostawa i zwroty

Dostawa

1. W Galerii zakupów mogą dokonywać osoby z Polski i zagranicy. Wysyłka jest możliwa do każdego kraju.
2. Wysłanie zamówionego towaru następuje w ciągu 3-4 dni roboczych od momentu otrzymania należności na podane konto bankowe, bądź w przypadku produktów dostępnych na zamówienie, w czasie określonym w opisie danego produktu.
3. Przy projektach wykonywanych na indywidualne zamówienia, szczegóły dotyczące czasu realizacji, wysyłki, uzgadniane są korespondencyjnie.

Zwroty

1. Zgodnie z prawem Kupujący może odstąpić od umowy kupna – sprzedaży, bez podania przyczyny, w ciągu 10 dni od daty otrzymania zamówienia.
Warunkiem zwrotu dostarczonego produktu jest zwrot produktu nieuszkodzonego, w oryginalnym nienaruszonym, ozdobnym opakowaniu (jeśli tak był zapakowany), bez śladów użycia.
Kupujący musi mieć potwierdzenie nadania, a przesyłka nie może być wysłana "za pobraniem".
2. Koszty związane z odesłaniem produktu ponosi zawsze Kupujący. Galeria zwraca kwotę odpowiadającą cenie produktu, w ciągu 14 dni roboczych, na podane przez Zwracającego konto.
3. Nie podlegają zwrotom przedmioty wykonane na indywidualne zamówienie Kupującego, lub wg opcji "zamów podobne", przedmioty, w których na życzenie Kupującego dokonano jakichkolwiek zmian (materiału, rozmiaru, itp.), przedmioty, które Kupujący chciałby zwrócić po upływie 10 dni od daty otrzymania (decyduje data stempla pocztowego).

Reklamacje

- Niedostarczenie przesyłki

1. Reklamację wynikającą z niedostarczenia przesyłki można składać wyłącznie po upływie maksymalnego czasu na jej dostarczenie, który jest określony w regulaminach firm świadczących usługi transportowe.
2. W przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji (zagubienie, niedostarczenie), Kupujący otrzymuje zwrot całej wpłaconej kwoty, na podany numer konta.

- Towar uszkodzony w transporcie

1. W przypadku stwierdzenia jakiegokolwiek uszkodzenia lub jego podejrzenia (na podstawie stanu przesyłki przy odbiorze), Kupujący powinien sporządzić protokół szkód z opisem uszkodzeń, podpisany przez pracownika firmy dostarczającej przesyłkę. Reklamacje bez sporządzonego protokołu i bez podpisu pracownika firmy dostarczającej przesyłkę, nie będą uwzględniane i rozpatrywane.
2. W przypadku uznania reklamacji przez firmę dostarczającą przesyłki, Kupujący otrzyma od Galerii zwrot wpłaconej kwoty.

- Produkt niezgodny z opisem lub zdjęciem

1. Nie uwzględniamy reklamacji dotyczących niezgodności w wyglądzie, wynikające z różnic w ustawieniach parametrów monitora (rozdzielczości, odwzorowania kolorów, odcieni, itp.).
2. Nie uwzględniamy reklamacji dotyczących niezgodności, o których Kupujący był poinformowany przed zakupem, a także w przypadku zmian dokonanych na jego zamówienie. Tak samo w przypadku projektu wykonanego na indywidualne zamówienie Kupującego, wg opisu lub zdjęcia, ale ze zmianami na zlecenie Kupującego.

- Uszkodzenie podczas używania przedmiotu, bądź stwierdzone wady

1. W przypadku pojawienia się wad w zakupionym produkcie Kupujący ma prawo do jego naprawy w ramach gwarancji.
2. Towar wadliwy zostanie naprawiony lub wymieniony na inny. W przypadku braku możliwości naprawy lub wymiany, Klient otrzymuje zwrot kosztów produktu.
3. Nie podlega bezpłatnej naprawie lub wymianie (jeśli naprawa jest niemożliwa) towar uszkodzony na skutek nieprawidłowego przechowywania, użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem, normalnego zużycia, uszkodzenia z winy Kupującego.
Bezpłatnej naprawie podlegają produkty obejmujące wady w użytych materiałach czy błędy w robociźnie.Adres korespondencyjny (zwroty, wymiany)
Anna Krzemińska
ul. Moniuszki 2/84
87-800 Włocławek
V. Prawa autorskie

1. Prawa do wszelkich elementów graficznych galeriaslubna.com, logo, elementów layout'u strony (zdjęcia, grafika, treść, itp.) przysługują wyłącznie właścicielowi galerii. Zabronione jest wykorzystywanie wymienionych wyżej elementów graficznych należących do galerii bez zgody właściciela.

Zezwalamy na wykorzystywanie zdjęć (produktów zamieszczonych w Galerii) w serwisach zewnętrznych, w celach informacyjnych, pod warunkiem podlinkowania zdjęć do Galerii bądź zamieszczenia pod zdjęciem odnośnika do Galerii w postaci www.galeriaslubna.com.Wróć
Zaloguj się | Załóż konto | Regulamin Galerii       Pomoc | Newsletter        Linki | O Galerii | O mnie | Media | Napisz do mnie
Płatności obsługuje - platnosci.pl (PayU S.A.)

copyright © 2012 GaleriaŚlubna.com
Miejsce, gdzie Piękno i Styl są pod kontrolą Artysty!

kolczyki do ślubu, bransoletka do ślubu, naszyjnik do ślubu, Swarovski, biżuteria srebrna, biżuteria ślubna, komplet biżuterii ślubnej, galeria ślubna,
srebrna biżuteria do ślubu, kamienie szlachetne, perły Swarovski, perły naturalne, kryształ górski, opaski ślubne z kryształami i perłami, kryształy Swarovski, stroiki ślubne, spinki ślubne do włosów