Torba zakupowa
jest pusta

Fryzury ślubne - ogólne porady


Każda Panna Młoda powinna mieć fryzurę ślubną dobraną odpowiednio do kształtu twarzy oraz rodzaju włosów. Oczywiście najlepiej aby fryzura, tak jak i inne dodatki, również ładnie harmonizowała z suknią ślubną jednak najważniejsze by Panna Młoda czuła się w niej dobrze i pięknie. Możemy wybierać spośród wielu fryzur, od włosów prostych, półupięć, koków, po loki, czy artystyczny nieład.
Modne są również wszelkiego rodzaju dodatki do włosów - diademy, delikatne stroiki, sztuczne, a nawet żywe kwiaty, które dodatkowo dodadzą każdej fryzurze i Pannie Młodej, uroku i elegancji.

Jednak nie każdą fryzurę ślubną, jaką sobie wymarzymy, będzie można stworzyć ze wszystkich rodzajów włosów, bardzo dużo zależy od ich długości.
Przy włosach długich, można zdecydować się na wszelkiego rodzaju koki, półkoki, upięcia, albo pozostawić włosy rozpuszczone - proste, delikatne fale lub loczki, z wpiętymi w nie kwiatami lub innymi ozdobami. Loki dodają Pannie Młodej wdzięku i kobiecości, oraz romantyzmu. Włosy długie najczęściej upina się w klasyczny kok, który praktycznie nigdy nie wychodzi z mody. Podobne fryzury można zastosować przy włosach półdługich.

Przy włosach krótkich, przy których nie ma już mowy o koku czy innego rodzaju upięciu, uroku naszej fryzurze dodadzą wszelkiego rodzaju drobne dodatki. Jako ozdobę lepiej wybrać coś lżejszego, jak np. spinka wysadzana kryształkami, mały stroik ślubny czy diadem.

Przy każdej długości włosów możemy zdecydować się na wpięcie kwiatów sztucznych bądź żywych (bardzo ładnie będą wyglądały kalie czy orchidee). Inną możliwością ozdobienia głowy kwiatami, jest opaska z doszytą taką ozdobą. Wygląda to delikatnie i elegancko. Prosta opaska, ozdobiona np. perłami lub kryształkami, z doczepionym dużym kwiatem z boku. Wdzięcznie i kobieco :)

Stroik ślubny Opaska ślubna Stroik ślubny - kwiat Stroik ślubny - kwiat
Diadem ślubny Diadem ślubny Stroik ślubny - kwiat Spinki ślubne we włosach


Sprawdź inne artykuły dotyczące tematyki ślubnej.Wróć
Zaloguj się | Załóż konto | Regulamin Galerii       Pomoc | Newsletter        Linki | O Galerii | O mnie | Media | Napisz do mnie
Płatności obsługuje - platnosci.pl (PayU S.A.)

copyright © 2012 GaleriaŚlubna.com
Miejsce, gdzie Piękno i Styl są pod kontrolą Artysty!

kolczyki do ślubu, bransoletka do ślubu, naszyjnik do ślubu, Swarovski, biżuteria srebrna, biżuteria ślubna, komplet biżuterii ślubnej, galeria ślubna,
srebrna biżuteria do ślubu, kamienie szlachetne, perły Swarovski, perły naturalne, kryształ górski, opaski ślubne z kryształami i perłami, kryształy Swarovski, stroiki ślubne, spinki ślubne do włosów