Torba zakupowa
jest pusta

Biżuteria ślubna jako dodatek do sukni ślubnej


Gdy jesteśmy już w posiadaniu wymarzonej sukni ślubnej, zaczynamy poszukiwać idealnie do niej dobranych dodatków. Jednym z nich na pewno będzie biżuteria ślubna. Wybierając biżuterię ślubną, kierujmy się przede wszystkim swoim gustem, jednocześnie nie zapominajmy o kilku zasadach, które również ułatwią i pozwolą nam dokonać trafnego i dobrego wyboru.
Oferta biżuterii ślubnej, podobnie jak sukien ślubnych, jest bardzo bogata, dlatego wybór prawdopodobnie nie będzie należał do łatwych. Biżuteria ślubna jest dodatkiem, dlatego powinna stanowić uzupełnienie oraz podkreślać urodę, nie powinna jednak zdominować i przyćmić samej sukni.

Biżuterię ślubną dobieramy zazwyczaj do koloru sukni ślubnej oraz typu dekoltu. Zazwyczaj wybieramy komplety: naszyjnik + kolczyki, kolczyki + bransoletka, lub też cały komplet składający się z naszyjnika, kolczyków i bransoletki. W tym ostatnim zestawie, musimy jednak uważać, aby nie uzyskać przypadkiem niepożądanego efektu „przeładowania”, chociaż oczywiście wszystko zależy od rodzaju wybranej sukni ślubnej.
W przypadku doboru bransoletki ślubnej do sukni, nie ma tu sztywnych zasad, którymi koniecznie należy się kierować. Przede wszystkim bransoletka ślubna powinna być dobrze dopasowana do pozostałych dodatków. Przy sukni z długimi rękawami radziłabym zrezygnować z bransoletki. Unikamy również bransoletek w stylu cygańskim (dużo cienkich obręczy).
Bransoletki ślubne wybieramy zgodnie z naszym gustem, mogą być zarówno delikatne, wąskie lub też szerokie, zdecydowanie bogate i efektownie zdobione.
Jeśli nasza suknia ślubna jest bardzo bogato zdobiona, wówczas dodatki powinny być delikatniejsze.

Kolorystyka powinna tworzyć harmonijną całość z kolorytem naszej skóry (najlepiej określić swój typ – chłodny lub ciepły), kolorem oczu i włosów. Zwracamy dodatkowo uwagę na makijaż i fryzurę.
Pamiętajmy aby w każdym naszym wyborze zachować umiar.

Sprawdź inne artykuły dotyczące tematyki ślubnej, z pewnością Cię zaciekawią.Wróć
Zaloguj się | Załóż konto | Regulamin Galerii       Pomoc | Newsletter        Linki | O Galerii | O mnie | Media | Napisz do mnie
Płatności obsługuje - platnosci.pl (PayU S.A.)

copyright © 2012 GaleriaŚlubna.com
Miejsce, gdzie Piękno i Styl są pod kontrolą Artysty!

kolczyki do ślubu, bransoletka do ślubu, naszyjnik do ślubu, Swarovski, biżuteria srebrna, biżuteria ślubna, komplet biżuterii ślubnej, galeria ślubna,
srebrna biżuteria do ślubu, kamienie szlachetne, perły Swarovski, perły naturalne, kryształ górski, opaski ślubne z kryształami i perłami, kryształy Swarovski, stroiki ślubne, spinki ślubne do włosów