O mnie

Romantyczna dusza, z wrażliwością na piękno, z miłością do muzyki i poezji, kreująca swój własny świat, tkany krok po kroku marzeniami. A w części tego świata radość z tworzenia biżuterii, taka radość, która z dnia na dzień staje się pasją.

Platon kiedyś powiedział „Najważniejszy w każdym działaniu jest początek”... Dla mnie takim początkiem jest natchnienie, własne myśli, odczucia, obserwacje, uruchomiona w tym momencie wyobraźnia. Twórczo inspiruje mnie również piękno otaczającego świata,natura, przestrzeń, muzyka, poezja.
Muzyka płynie w mojej duszy, a magia dźwięków, które zawsze mnie otaczają, tworzy mój magiczny świat, w którym przebywam, gdy powstaje moja biżuteria.

Tworzenie biżuterii jest moją niekończącą się opowieścią o tym co robię, a także piękną i niepowtarzalną podróżą, w którą zabieram swoich wiernych przyjaciół – srebro, kryształy, perły, kamienie półszlachetne...
We wszystko co robię zawsze wkładam swoje serce, równocześnie dbam o jakość i wygląd wytworzonych przedmiotów. Masz więc pewność, że biżuteria stworzona specjalnie dla Ciebie, wykonana będzie z największą starannością i dbałością o każdy szczegół.

Jeśli chcesz stać się częścią mojego magicznego świata, serdecznie zapraszam.
Poczuj się wyjątkowo.
Tak jak powinna się czuć każda kobieta, każdego dnia :)